افتخارات صادراتی

Tuesday، ۷ Ordibehesht ۱۴۰۰

باعث افتخار ماست که محصولات شرکت بُرنا را انتخاب فرموده‌اید. اميدواريم که محصولات سالم اين شرکت، که حاصل دست‌رنج پر برکت کشاورزان غیور مزارع سرسبز جنوب کشور عزیزمان است، باعث گرمی بيشتر جمع صميمی شما گردد.
جهت آگاهی بيشتر شما، محصولات شرکت بُرنا، در ابتدای ورود، در خلاء وکيوم و باکتری‌زدايی شده و پس از آن روی نوار ويبره تميزکاری، شستشو و خشک می‌شود. محيط کارخانه و بسته‌بندی‌ها کاملاً بهداشتی است و محصولات برنا علاوه بر گواهی سيب سلامت و استانداردهای داخلی دارای مجوزها و استانداردهای بین‌المللی از قبیل غذا و داروی آمریکا FDA و… نیز می‌باشد. به همین دلیل سال‌هاست بيشتر محصولات شرکت به صورت مستمر به کشورهای مختلف جهان صادر می‌گردد.

برنا علاقه مند است تا سطح آگاهی شما عزیزان را نسبت به خرما، خواص و مشتقات آن بالا ببرد؛ لذا ما مطالعه ی یک منبع کامل و در عین حال مختصر یعنی صفحه ی خرما را به شما پیشنهاد می کنیم.

کشورهایی که تاکنون با افتخار محصولات با کیفیت بسیار بالای تماماً ایرانی ما را خریداری نموده‌اند عبارتند از:

دانمارک، روسیه، مالزی، هندوستان، فرانسه، استرالیا، ترکیه، آلمان، کانادا، اندونزی، سنگاپور، سنگال، موریتانی، آفریقای جنوبی، سوئد، لیتوانی، مقدونیه، عراق، لبنان، امارات، کویت، کره جنوبی، چین، قزاقستان، افغانستان، تاجیکستان، ارمنستان، گرجستان، آذربایجان