درباره فروشگاه برنا

فروشگاه برنا، واحد بازاریابی و تجارت الکترونیک شرکت امیرکبیر برناست و با هدف معرفی محصولات این شرکت به بازار داخلی و فروش آن در بستر فضای مجازی کار خود را آغاز نمود. نیم قرن از آغلز فعالیت شرکت برنا امیرکبیر می گذرد. محصولات خوراکی این شرکت بالغ بر ده نشان مختلف کیفیت و استاندارد داخلی و خارجی از جمله استاندارد ایران، سیب سلامت، گواهینامه های ISO 9001،HACCP   و ISO22000  دریافت نموده که هر کدام بخشی از کیفیت شرایط تولید، ارزش غذایی و سلامت و بهداشت این محصولات را تضمین می کند. محصولات برنا به قدری مورد توجه مصرف کنندگان خارجی بوده که بیش از هفتاد درصد آن به کشورهای مختلف در پنج قاره صادر می گردد.

تلاش برنا شاپ معرفی و توزیع آسان محصولات ارزشمند و با کیفیت غذایی برای تمام ایرانیان است که به موازات صادرات محصول این شرکت به کشورهای مختلف انجام گیرد. به این منظور کلیه محصولات با سفارش اینترنتی هموطنان عزیز با همان کیفیت تولیدات صادراتی قابل ارسال است.

سالم بازار برنا چیست؟

شرکت امیرکبیر برنا، برخوردار از  کادر متخصص، آزمایشگاه های کنترل کیفی و نیم قرن سابقه تولید محصولات غذایی و همچنین تجربه توزیع در بستر فضای مجازی به دنبال توسعه دامنه محصولات غذایی است که با کیفیتی تضمین شده و ثابت به مصرف کنندگان عرضه گردد. نیم قرن تلاش و ارائه محصول سالم و با کیفیت از منظر مصرف کنندگان برای تضمین کیفیت یک تولید کننده کافی است. با این وجود و علی رغم تمام گواهینامه های داخلی و خارجی تضمین کیفیت، بهداشت و فرایند تولید، نظرات مستمر مصرف کنندگان داخلی در یک فضای تعاملی مجازی به اشتراک گذاشته می شود. بی تردید نقد احتمالی، پیشنهاد و نظرات علاقمندان منجر به توسعه کیفی خدمات برنا  و رضایتمندی بالاتر می شود.

برنا شاپ محل عرضه محصولات سالمی است که با نشان و تضمین کیفیت برنا به آدرس متقاضیان ارسال می گردد.  تأیید و حضور مصرف کنندگان نیمه دیگر این بازار است و آن را کامل می کند.